Od wielu lat zegarek dla mężczyzn nie jest już tylko częścią garderoby. Jest również przyzwyczajeniem – codzienne zakładanie przed wyjściem i zdejmowanie przed spaniem, spoglądanie w trakcie dnia, która jest godzina czy też pilnowanie czasu. Zegarki są wyrazem poczucia stylu – to jaki zegarek wybierze mężczyzna i do jakiego stroju. Z racji, że tego typu biżuteria występuje w bardzo rozbieżnych cenach, a ich marki są popularne to często zdradzają o stopniu zamożności właściciela.

Marka, która nie ma sobie równych

Mowa tutaj oczywiście o zegarkach Citizen. Firma zapoczątkowała swoją działalność 100 lat temu. Citizen to była nazwa zegarka kieszonkowego i pochodzi z języka angielskiego (Citizen – obywatel). Doskonalenie przez wiele lat swoich produktów doprowadziło do zajęcia miejsca wśród najbardziej cenionych światowych producentów zegarków. Marka posiada wiele rodzajów zegarków, które możemy podzielić ze względu na funkcje oraz wygląd zegarki citizen męskieZegarki Citizen męskie jak i damskie posiadają energooszczędną technologię Eco-Drive dzięki czemu nigdy nie będą potrzebować baterii, a Wielopasmowy zegarek atomowy służący do pomiaru czasu został stworzony właśnie przez markę Citizen i po dzień dzisiejszy jest pionierem tej dziedziny. Najciekawsza funkcja to ustawianie poprawnie czasu przy użyciu sygnałów radiowych z zegara atomowego. Ten rodzaj zegarków potrafi automatycznie zmienić czas letni i zimowy. Zegarki Citizen Chronomaster są najbardziej dokładnymi zegarkami na świecie! Inne serie to Q & Q Smile Solar ( zegarki zasilane energią słoneczną) czy też zapięcia DCP.

Bądź stylowy

Podstawą stylu każdego mężczyzny powinno być posiadanie minimum jednego zegarka. Najbardziej praktyczny na rozpoczęcie kolekcji będzie zegarek tradycyjny. Znajdzie on zastosowanie do ubioru wyjściowego jak i do zwykłej koszuli. Jeżeli uwielbiasz uprawiać sporty z pewnością przyda Ci się zegarek Citizen męski wzbogacony o chronograf czyli stoper. multidatę oraz Radio Controlled. Dzięki tej ostatniej funkcji zegarek łączy się z zegarami atomowymi wykorzystując fale radiowe. Dla wyjątkowo wymagających posiadaczy zegarków producent Citizen wzbogacił swoje modele o o wysokościomierz, barometr, termometr i wiele innych.

A co z wyborem zegarka?

Wybierając zegarki Citizen męskie sugeruj się swoim indywidualnym stylem, osobowością i zadaj sobie pytanie do czego będzie Ci służył. Jeżeli jest to zakup Twojego pierwszego zegarka wybierz zegarek klasyczny. Przypomnij sobie jaką posiadasz odzież. Wyjątkowo ważny jest wygląd Twoich pasków i butów, ponieważ to właśnie do nich powinieneś dobierać charakter zegarka. Zegarki Citizen są jedyne w swoim rodzaju, a zakupiony zegarek będzie służył Ci przez wiele Twoich lat, a może nawet Twoich potomków?