Wielu mężczyzn ma prawdziwego bzika na punkcie swoich samochodów i jeśli potrzebny jest Ci pomysł na prezent dla niego, doskonałym wyborem będzie właśnie jeden z kilku popularnych samochodowych gadżetów. Poniżej przygotowaliśmy zestawienie pięciu przedmiotów, które mogą przypaść do gustu każdemu miłośnikowi czterech kółek.

Odkurzacz samochodowy

Ten niewielki rozmiarem przedmiot pozwoli utrzymać porządek we wnętrzu auta, bez konieczności częstego odwiedzania myjni samochodowych lub korzystania z pomocy dużego odkurzacza warsztatowego. Wybierz model z możliwością ładowania przez zapalniczkę samochodową, wyposażony w pojemną baterię. Taki odkurzacz będzie bardziej mobilny, a przez to wygodniejszy w użytkowaniu.

Kubek termiczny

To dobry prezent dla mężczyzn, którzy dużo czasu spędzają w aucie, a także dla tych panów, którzy nigdy nie mają czasu na dopicie porannej kawy. Dzięki kubkowi termicznemu kawę będą mogli zabrać do auta i dopić ją, stojąc na światłach lub w miejskim korku.

Autokosmetyki

czerwony samochód zabawka
Jeśli nie wiesz, jaki prezent dla niego wybrać, wybierz kosmetyki samochodowe. Zestaw podstawowych środków pielęgnacyjnych do auta spodoba się każdemu mężczyźnie, który lubi dbać o wygląd swojego samochodu. Taki prezent będzie dobrym wyborem zwłaszcza dla tych mężczyzn, którzy dopiero co kupili nowy/używany samochód i zależy im na tym, by nowe auto prezentowało się z jak najlepszej strony.

Apteczka samochodowa

Zestaw podstawowych środków opatrunkowych i wybranych środków farmakologicznych nie jest wymagany, jako element wyposażenia samochodu, ale w wielu sytuacjach może okazać się niezwykle użyteczny. Jeśli troszczysz się o bezpieczeństwo bliskiego Ci mężczyzny – męża, brata, teścia czy ojca, apteczka jako motoryzacyjny prezent dla niego, na pewno będzie trafnym zakupem.

Rejestrator wideo

To ciekawy pomysł na nieco droższy prezent, idealny dla tych kierowców, którzy jeszcze nie dysponują tego rodzaju gadżetem. Wideorejastrator do dobry pomysł na prezent dla panów, którzy dużo jeżdżą autem i jednocześnie lubią różnego rodzaju nowinki techniczne.